Občerstvení SINICE se nachází v klidné části Brněnské přehrady přímo u kotviště lodní dopravy – zastávky Rokle. Přímo nad pláží se nachází největší parkoviště v okolí přehrady.

Pro návštěvníky pláže nabízíme širokou nabídku občerstvení, internetové připojení a WC zdarma, půjčovnu paddleboardů, vybavení na ping pong a badminton, ale především odpočinek na jedné z nejkrásnějších pláží na Brněnské přehradě.


 Aktuální informace  Předpověď počasí
 • Sezóna 2020:

  Barová i paddleboardová sezóna 2020 je u konce. Děkujeme, že jste ji strávili s námi. Těšíme se na vás opět v sezóně 2021!. Sledujte naši facebookovou stránku, kde najdete vždy nejaktuálnější informace.

 • Venkovní gril

  Vytvořili jsme pro vás na Sinici nové venkovní ohniště, kde si můžete opéct špekáčky nebo ugrilovat maso.

 • Sledujte novou FB skupinu Paddleboarding Brno a okolí a FB stránku Kiboko a získávejte tipy na paddleboardové akce.

 • Nově možnost zakoupení dárkových poukazů a slevových permanentek do půjčovny paddleboardů.

 • Paddleboard vám zapůjčíme i na dovolenou. Je nafukovací a pohodlně se vejde i do nejmenšího auta.

 • Dlouhodobá předpověď počasí


  A jak to u nás na Sinici vypadá?

  image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1  Základní informace o Brněnské přehradě:
  Brněnská přehrada, dříve též Kníničská přehrada, je vodní dílo na řece Svratce. Vznikla vystavěním hráze a zatopením údolí s obcí Kníničky. Myšlenka na stavbu přehrady na Svratce se objevovala od začátku 20. století, ale k její realizaci došlo až v letech 1936–1940. Vzdutí přehrady začíná pod splavem ve Veverské Bítýšce a k hrázi měří necelých 10 km. Zatopená plocha je 260 ha a maximální objem vody zhruba 20 milionů m3.

  Přehrada dříve plnila funkci zásobárny vody pro Brno, nyní slouží především k rekreaci a také jako zdroj elektrické energie. Po obou stranách je lemována rozlehlými lesy a nabízí tak příležitost nejenom ke koupání a vodním sportům, ale i k turistice a cykloturistice.

  Více info o Brněnské přehradě naleznete na:
  www.brnenskaprehrada.cz
  cs.wikipedia.org/wiki/Brněnská_přehrada
  www.prygl.net